Переможець шоу "Холостячка" відповів на запитання шанувальників

Після закінчення романтичного реаліті-шоу" Холостячка", до переможця та обранця головної героїні проєкту, а також відомої співачки Злати Огневич, Андрію Задворному не тільки утворилося багато уваги, але і з'явилося безліч питань, які так сильно цікавлять телеглядачів. Саме тому чоловікові й пишуть в особисті повідомлення, а також в коментарях під фото, не тільки про те, разом вони чи ні, а ще запитують про дітей, а саме, чи хоче переможець проєкту ще дітей. Багато цікавого про Андрія Задворного, стало відомо з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі Стіна.

Отже, у себе в соціальній мережі Instagram, а точніше в стриз, чоловік розповів своїм допитливим шанувальникам про те, чи хоче він ще дітей і як скоро, а також відповів їм і на інші, що цікавлять їх безмежно питання. Більш того, своїми відповідями він навіть заінтригував і трохи ошелешив фанатів.

Адже багато телеглядачів вже зрозуміли, як важливо Златі народити дитину, а ось погляди на це її обранця, можуть перешкодити задуманому, адже його світогляд трохи відрізняється від її бажань.

Так ось, на питання від шанувальників про те, чи готовий Андрій до дітей і поповнення в сім'ї, той відповів, що він хоче дітей, проте не вдавався в подробиці, щодо того, в які терміни. Крім того, обранець Злати заявив, що у нього немає поспішного бажання завести ще одну дитину, адже у нього вже є дочка Кіра. Саме тому, той вважає, що до народження другої дитини потрібно підійти відповідально.

Чоловік підкреслив, що щоб не зробити поспішних вчинків, які, як правило, ні до чого хорошого не призводять, йому спочатку необхідно дізнатися якмога краще партнера, адже дуже важливо не повторити минулих помилок, через які діти потім ростуть в неповних сім'ях. З цього можна зробити висновок, що для Андрія дуже важливо, щоб його діти росли поруч з ним.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що переможець романтичного шоу" Холостячка " дав чітку відповідь щодо відносин зі Златою після проєкту.

Також повідомляв Новинар, що Настя Каменських блиснула шикарною фігурою після масажу.

Ще писав Новинар, що Тіна Кароль в черговий раз захопила фанатів шикарною фігурою у відвертій фотосесії.