Фахівці розповіли, де категорично заборонено зберігати гроші

Не всі люди довіряють банкам і зберігають свої кошти на рахунках, в акціях або сейфах. Як стверджують фахівці, гроші - це жива матерія, яка володіє сильною енергетикою і зберігання їх в неправильному місці може привести до бідності. Інформаційний портал РБК-Україна розповів, де категорично заборонено зберігати свої кошти.

Довгий час люди зберігали свої гроші в скляних банках, але як виявилося, це не найкраще місце для них. Ця звичка може наробити біди, у зв'язку з тим, що в банку гроші лежать зім'яті і як попало, а це може накопичувати негативну енергію. Також в банку гроші не можуть "дихати" що призводить до зменшення грошового потоку.

Також не варто зберігати накопичене біля дверей в шухлядках або на поличці для ключів. Таким чином гроші можуть часто зникати з сім'ї та принесуть негатив.

Наші батьки та бабусі з дідусями любили зберігати свої кошти під матрацом або поряд з ліжком. Як виявилося, це не найкраще місце для накопичень. Річ у тому, що ці місця створені для відпочинку, а не для відпочинку грошей. Вважається, що гроші також будуть спати разом з вами та фінансовий потік буде зменшуватися.

Ще одна звичка наших предків - це зберігати фінанси в книгах, але, як виявилося, не кожна книга підійде для зберігання. Відзначається, що найкраще грошей буде в драматичному романі, А ніяк не детективах, трагедіях та інших негативних книгах.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Крім того, не варто зберігати гроші в скрученому і перев'язаному гумкою вигляді. Вони повинні бути не в тісноті, адже тоді вони накопичують весь негатив, який потім відіб'ється на зниженні фінансового потоку.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та традиції дня 8 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар про заборони, іменини та народні прикмети 7 грудня поточного року.

Ще писав Новинар, коли українці наступного року святкуватимуть Великдень.