Стало відомо, де категорично заборонено зберігати фінанси

Не всі люди довіряють банкам і зберігають свої грошики на рахунках, в акціях або сейфах. Як вірили наші предки, гроші - це жива матерія, яка володіє сильною енергетикою і зберігання їх в неправильному місці може привести до бідності. Інформаційний портал РадіоТрек розповів, де категорично заборонено зберігати свої кошти, щоб не накликати на себе бідність.

У народі вірили, що зберігати свої накопичення не варто у ванній, де постійно тече вода. Вони були впевнені, що гроші тоді будуть витікати з дому, як і вода. У в'язі з цим фахівці не раджу зберігати накопичене у ванній або туалеті.

Також не варто зберігати накопичене біля вхідних дверей в шухлядках або на поличці для ключів. Таким чином гроші можуть часто зникати з сім'ї та принесуть негатив.

Наші батьки та бабусі з дідусями любили зберігати свої кошти в спальні. Як виявилося, це не найкраще місце для накопичень. Річ у тому, що ці місця створені для відпочинку, а не для відпочинку грошей. Вважається, що гроші також будуть спати разом з вами та фінансовий потік буде зменшуватися.

Ще одна звичка наших предків - це зберігати фінанси в книгах, але, як виявилося, не кожна книга підійде для зберігання. Відзначається, що найкраще грошей буде в драматичному романі, А ніяк не детективах, трагедіях та інших негативних книгах або ж книгах про війну і голод.

Популярні статті зараз

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони, традиції, обряди та іменини, що випадають на день 13 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, що напередодні новорічних свят фахівці дали поради, як відрізнити справжню червону ікру від підробки.

Ще ділився Новинар, які чотири зодіакальних знаки здатні перетворити життя оточуючих в справжній кошмар, від таких сусідів потрібно збігати.