Стала відома справжня причина розриву відносин Андрія Задворного зі Златою

Відома співачка і така мила і чарівна жінка Злата Огневич, яка стала головною героїнею романтичного реаліті-шоу "Холостячка-2" дуже сильно розчарувалася в людині, яку вибрала сама. Її обранцем став Андрій Задворний, який спочатку здавався їй дуже милим чоловіком в якого та закохалася. Але, на жаль, через півтора місяця їх відносин після закінчення проєкту, Злата від Андрія почула фразу, яка не просто шокувала жінку, адже сказані ним слова розбили її наповнене любов'ю серце і зробили настільки сильно боляче, що у співачки склалося відчуття, нібито по ньому проїхалися бульдозером. Про це артистка поділилася в шоу "Життя після проєкту", після чого відео і текст був опублікований в соціальній мережі Instagram.

Так ось, багатьох телеглядачів і шанувальників настільки сильно обурив вчинок Андрія, що ті буквально розкритикували його в соціальній мережі, виплеснувши на його адресу досить-таки багато неприємних коментарів.

Багато писали про те, що добре те, що зізнався він в цьому зараз і не продовжував морочити закоханій дівчині голову, а більшість так і взагалі не вірили, що з його боку були почуття, а вже тим більше любов. Оскільки, коли людину люблять, то просто неможливо розлюбити настільки швидко, та ще й заявити про це так спонтанно, як сніг на голову.

Телеглядачі та фанати також звинувачували переможця шоу в тому, що для нього це був просто піар, адже інакше пояснити його вчинок було просто неможливо.

Однак сам Андрій виправдовувався тим, що, мовляв, йому сказати Златі про те, що він її більше не любить, теж було не просто і по-своєму боляче. Що він довго відкладав цю важку розмову, думаючи про те, що все саме по собі вирішиться. Правда після такого низького вчинку йому вже мало хто повірить.

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Заповітна мрія стане реальністю: українцям даватимуть іпотеку на житло під 5 відсотків річних

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Сама ж Злата зробила висновки після почутого і зараз намагається пережити свій біль, впоратися з нею. ДО РЕЧІ, допомагає їй в цьому Максим Тарапата, який дійсно щиро і неодноразово зізнавався на проєкті в любові Златі і який більше всіх фіналістів сподобався її батькам. Багато шанувальників сподіваються, що артистка все ж буде разом з Максимом, адже він найдостойніший чоловік, той, який зможе зробити її по-справжньому щасливою жінкою.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що співачка Камалія в черговий захопила фанатів своєю молодістю і красою.

Також повідомляв Новинар, що шанувальники ледь не переплутали Олену Кравець і Анжелікою Варум через нову стрижку актриси.

Ще писав Новинар, що суперблондинка Оля Полякова похвалилася шикарною фігурою в ефектному короткому платті, шанувальники в захваті.