Шанувальники не соромлячись висловлюють свою думку, щодо переможця шоу Андрія Задворного

Після того, як стало відомо, що переможець шоу "Холостячка-2" Андрій Задворний розлучився з головною героїнею проєкту Златою Огневич, сказавши їй, що почуття пройшли й він вже не любить її, викликав у свою сторону від шанувальників артистки не тільки гнів, але і безліч негативних коментарів, якими його буквально засипали. Фанати були обурені таким безвідповідальним вчинком і не розуміли, як можна було стільки морочити дівчині голову, чому не пішов ще до фіналу, оскільки в його любов до Злати, яка за його словами, мовляв, була, вони не вірять. Публікація, під якою ті не соромлячись висловлювали свою думку, з'явилася на сторінці проєкту "Холостяк і Холостячка" в соціальній мережі Instagram.

Отже, читаючи гнівні коментарі, можна зрозуміти, що Андрій не просто не відчував до артистки справжніх почуттів, але ще й побоявся, що не потягне фінансово. Адже іншого пояснення його вчинку шанувальники просто не знаходять, їм не зрозуміло досі, як можна зізнаватися в коханні та в очі говорити те, що вона хоче чути, а за її спиною давати інтерв'ю на проєкті про те, що він ще не готовий до серйозних стосунків.

Багато з шанувальників обурюються, чому Златі спочатку не показали все це, тобто те, як він відгукувався і що говорив, адже тоді б жінка могла б зробити вірний вибір.

Багато з шанувальників впевнені, що якби Злата вибрала Максима, то вона була б найщасливішою жінкою, оскільки цей чоловік не просто шалено закоханий неї, але і готовий дати їй все, чого вона потребує. До речі, до слова, після того, як Злату кинув Андрій, то підтримав її саме Максим. Він намагається всіляко допомогти пережити їй цей біль розчарування і розбитого серця. Тому фанати не втрачають надії та вірять, що можливо Злата з Максимом все ж будуть разом, адже вони дуже красива пара.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

А ось, що стосується Задворного, то як би він не виправдовувався і не намагався порозумітися, йому, на жаль, мало хто вірить, оскільки вважають, що він не щирий.

Також Фанати всіляко підтримують і саму артистку, бажаючи їй швидше впоратися і пережити все це, що звалилося на її тендітні плечі.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що Настя Каменських в черговий раз здивувала фанатів, але вже кардинальною зміною іміджу і новим кольором волосся.

Також повідомляв Новинар, що співачка Тіна Кароль захопила фанатів шикарними формами у відвертому вбранні.

Ще писав Новинар, що учасниця другого сезону шоу "Холостячка" показала як справляє з прикрістю і захоплює своєю гнучкістю.