В Україні стартував відбір учасників для участі в Євробаченні — 2022

З 14 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія почала приймати заявки для участі в Національному відборі учасників, які представлятимуть нашу країну на популярному Євробаченні-2022. Інформацією ділиться портал На пенсії.

Згідно з інформацією, Національний відбір в поточному році буде проходити в рамках правил і складатися буде з двох етапів. Для початку буде проведено Всеукраїнський попередній відбір, за яким піде другий етап - фінал.

Попередній відбір стартує з 14 грудня поточного року і триватиме до 24 січня наступного року. Всі охочі зобов'язані до 10 січня надіслати свої заявки для участі та повністю заповнити анкету, яка розміщена на сайті Євробачення.

Відзначається, що суспільне визначить учасників, які потраплять в шорт-лист і оголосить список фіналістів на сайтах мовника до 24 січня наступного року.

Що ж стосується другого етапу-фіналу то він відбудеться в лютому 2022 року. Переможець буде визначений під час прямого ефіру на телеканалах Суспільного мовлення. Голосувати буде як склад журі, так і глядачі. Варто зазначити, що суддівський склад визначатиме суспільне.

Популярні статті зараз

Вхід в додаток "Дія" стане платним, але не для всіх. Кому та скільки треба платити

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

5 причин, коли можна переводити понад 5000 грн: в яких випадках точно вашу карту не блокуватимуть

Все новости

Член правління Громадського повідомляє, що вперше з 2015 року суспільне проводитиме Національний відбір Євробачення поодинці та ексклюзивно транслюватиме його.

Багатьох цікавить питання, хто ж бажає брати участь у відборі. За попередніми даними публічно своє бажання взяти участь висловлюють багато артистів, серед яких - WELLBOY, ZELENOOKA, ROXOLANA і Michael Soul.

Варто нагадати, що перший і другий півфінали відбудуться 10 і 12 травня, а фінал стартує 14 травня. У конкурсі візьме участь 41 країна. Відзначається, що Білорусія не братиме участі, а до лав повернулася Чорногорія та Вірменія, після невеликої перерви.

Нещодавно розповідав Новинар, що яскрава і чарівна співачка Камалія поділилася новим фотознімком.

Також повідомляв Новинар, що мила і неповторна українська співачка Тіна Кароль похвалилася шикарною фігурою в спокусливому вбранні.

Ще писав Новинар, що спекотна красуня Настя Каменських зачарувала фанатів шикарним танцем в ефектному вбранні.