Артистка заінтригувала шанувальників черговими публікаціями

Чарівна красуня і приголомшлива співачка Настя Каменських постійно дивує своїх шанувальників цікавими знімками, якими ділиться з ними в соціальній мережі Instagram. Цього разу артистка взагалі не просто здивувала, але і заінтригувала фанатів, наштовхнувши їх при цьому на домисли та здогади, оскільки виклала в сторіз знімки з Хрещення молодшого сина Юрія Горбунова і Каті Осадчої.

Отже, як стало відомо, що хрестили свого молодшого сина Данила, Катя і Юрій 19 грудня в день Святого Миколая в їх улюбленій Церкві на Аскольдовій могилі. Відзначається, що на таїнстві були присутні тільки найближчі люди та куми. Більш того, серед них були й Настя Каменських з Потапом.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Побачивши такі кадри в сторіз у знаменитості, а ще підпис під фото, про те, що вони похрестили молодшого Горбунова, багато фанатів припустили, що пара знову поріднилася з ведучим, адже чоловік Насті Каменських Потап вже хрестив їх з Осадчої сина Івана.

На кадрах, які виклала співачка, видно ошатну Катю і Юрія Горбунова, а також чоловіка і жінку, які стояли до них спинами. Крім того, точно про те, хто ж все-таки став кумами Горбунова та Осадчої, похрестивши їх синочка Данила поки ще не відомо. Але оскільки там був Потап з Настею, то звичайно ж можна припустити, що хресних пар було кілька і можливо Потап знову став хрещеним, ну або ж Настя хрещеною.

Заінтригувала фанатів ще одна публікація Каменських, а саме фото, на якому та написала, що вони не просто були в церкві, а ще й похрестили маленького янголятка, і роздали всім хрещеникам подарунки. Також Настя підкреслила, що цей день був просто відмінним.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що "холостячка" Злата Огневич, після своєї невдачі на проєкті захопила фанатів перевтіленням і загадковим постом.

Також повідомляв Новинар, що Настя Каменських невпинно підкорює публіку чудовими фотознімками, а ось тепер зізналася що обов'язково має бути в її гримерці.

Ще писав Новинар, що співачка Настя Каменських запалила фантазію чоловіків чарівним відео.