Які подарунки категорично заборонено дарувати на рік Тигра

Вже не за горами 2022 рік і під ялинкою як діти, так і деякі дорослі, чекатимуть подарунки та сюрпризи від своїх близьких і коханих. Стало відомо, які подарунки краще не дарувати в рік Тигра, щоб не розгнівати хижака. Інформацією ділиться портал Слова і фрази.

Найчастіше родичам і близьким дарують «практичні» подарунки, якими вони зможуть скористатися протягом жодного десятка років. Разом з тим в цьому році потрібно підійти до вибору подарунку у всеозброєнні та знати, від яких презентів краще і зовсім відмовитися, щоб не накликати біду.

У наступаючому році не варто дарувати гострі предмети. Тигр буде завжди проти таких сюрпризів, адже такі предмети можуть завдати йому травму і поранити хижака. Йдеться про столові прилади — виделки ножі та інше, винятком є лише ложки. Також не купуйте, в якості подарунка, манікюрні набори або сувенірні ножі.

Ще один подарунок, який буде не до вподоби хижакові — це порожній гаманець. Даний презент символізує безгрошів'я і бідність, а в рік Тигра гаманець і зовсім недоречний, адже часто якісні гаманці роблять зі шкіри тварин, а хижак цього не схвалює.

Але якщо ви все ж мають намір вручити комусь гаманець, то постарайтеся вибрати подарунок з натуральної шкіри і покладіть всередину хоч кілька купюр.

Популярні статті зараз

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

У категорію заборонених презентів потрапляють і лазневі приналежності-гелі для душу, шампуні, мило і рушники. Хоч це і корисні речі, проте в рік Тигра їх дарувати не варто, адже це може принести проблеми зі здоров'ям.

Не заборонено дарувати сувеніри, які символізують наступаючий рік, але це потрібно сприймати як доповнення до основного подарунка. Відзначається, що хижак любить практичні речі і тому потрібно дарувати такі речі, які будуть у використанні постійно.

І ще не варто дарувати, то що буде шкодити здоров'ю, наприклад дорогі сигарети, запальнички, Портсигари, кальян, або трубки для куріння. Заборонено дарувати і алкогольні напої.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети і заборони 27 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, що заборонено робити на католицьке Різдво.

Ще писав Новинар, що мобільні оператори запропонували свої абонентам вигідні акції.