Зворушлива і чарівна красуня заінтригувала фанатів новим відео

Спокуслива, жіночна і талановита українська виконавиця Тіна Кароль невпинно підкорює серця своєї численної армії шанувальників шикарними, а часом і пікантними знімками. Знаменитість вміє полоскотати нерви чоловікам і заінтригувати досить цікавими кадрами. На честь знаменитості шанувальники створили безліч фан- сторінок, де розміщують цікаві відео та фото.

І ось на одній з таких сторінок з'явився зворушливий, ніжний і пристрасний відеоролик. Фанати відкрили роти від подиву, коли побачили свого кумира з красенем-чоловіком, але це не гарячий молдаванин Дан Балан.

НА відео можна побачити, як Тіна Кароль не змогла стримати своїх емоцій і дала волю почуттям. Можна припустити, що разом з нею позує новоспечений Виконавець Wellboу. Варто відзначити, що Кароль займається розкруткою цього виконавця.

Настільки чуттєвий і спокусливий ролик не зможе залишитися непоміченим і фанати вмить відреагували на новинку. Тіна ніжно дивиться на свого супутника і з усією обережністю і трепетом проводить пальцями по його обличчю.

Як ми знаємо, Тіна одна з найталановитіших і чуттєвих виконавиць. Її пісні наповнені глибоким змістом і завжди зачіпають струни людської душі. 

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Сама ж знаменитість в соціальній сторінці ділиться яскравими та чудовими фотографіями. Тіна може позувати в яскравих нарядах або ж похвалитися шикарними жіночними формами у відвертому та ефектному оздобленні. 

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що легендарна співачка Алла Пугачова викликала у фанатів безліч різних емоцій, з'явившись перед камерами трохи хитаючись.

Також повідомляв Новинар, що гаряча красуня Настя Каменських захопила і здивувала армію шанувальників новим відеороликом, на якому її не впізнати.

Ще писав Новинар, що мила і чарівна представниця українського шоу-бізнесу Тіна Кароль зачарувала шанувальників шикарною фігурою в ефектному вбранні.