Гуморист Максим Галкін розповів чого недоотримала у відносинах до нього Алла Пугачова

До пари Максима Галкіна та Алли Борисівни Пугачової завжди прив'язано дуже багато уваги. Про них не просто багато говорять і пишуть, а й спостерігають пильно за всім, що відбувається в сім'ї, стежать за останніми новинами та публікаціями. Наприклад, нещодавно на одному з фан-акаунті Примадонни в соціальній мережі Instagram її шанувальники опублікували уривок інтерв'ю з її молодим чоловіком Максимом Галкіним, в якому той розповідав про те, чого саме Алла Борисівна недоотримала у всіх своїх колишніх відносинах, що були у співачки до нього.

Отже, як розповідає Максим Галкін, що для його дружини було дуже важливо, щоб її привели в будинок, який був побудований не нею, що саме і зробив він. А ось на питання чи спеціально Максим будував для цього будинок він відповів що ні, адже йому просто хотілося побудувати для них хороший будинок і привести її вже в нього, але не хвалитися при цьому, що, мовляв, дивись який замок побудував. Тобто, для нього не важливо, який саме він збудував замок, оскільки головним є те, щоб артистці в ньому було добре, оскільки для Примадонни це так значимо.

Також гуморист додав, що в колишніх відносинах Примадонни, які були до нього, їй не вистачило сімейного тепла і затишку, вона недоотримувала нормальних відносин між чоловіком і жінкою, а він зробив все можливе, щоб в його будинку, куди він привів свою дружину, артистці було повністю комфортно. Більш того, ще Галкін підкреслив, що Алла Борисівна досі дякує йому за все це, і називає Масечкою.

Безумовно, таке інтерв'ю гумориста вразило багатьох фанатів пари, тому під даною публікацією було залишено не тільки багато відміток "лайк", а й коментарів.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

"Дівчинка зіпсувалася після "Холостячки": Злату Огневич в Мережі розкритикували за відверті фото, "це перебір"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що ведуча Леся Нікітюк похвалилася шикарною фігурою в крихітному купальнику, чоловіки ковтають слинки.

Також повідомляв Новинар, що співачка Тіна Кароль підкорила серця чоловіків ідеальними вигинами в ефектному вбранні.

Ще писав Новинар, що переможниця шоу "Холостяк" Анна Богдан похвалилася ідеальною фігуркою в Тоненькому купальнику і показала казкову печеру.