Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони здійснилися

Новорічна ніч - це одна з найяскравіших і казкових подій. У цей час як діти, так і дорослі загадують бажання і вірять в диво. Езотерики запевняють що час переходу до Нового року наповнені сильною енергетикою, яка і допомагає збуватися найпотаємнішим бажанням. Інформаційний портал Sport24 розповідає, як правильно потрібно загадувати бажання, щоб вони напевно здійснилися.

Для початку потрібно ретельно підготуватися. Найперше, що потрібно зробити — це позбутися від старих і непотрібних речей і викинути те, чим ви протягом року не користувалися. Також потрібно прибрати у квартирі та очистити телефонну книгу від непотрібних контактів.

Крім усього цього потрібно сказати "спасибі" року, що минає, за все що він приніс. Можна згадати не тільки хороше і гарненько все проаналізувати та зробити висновки.

Ще один важливий етап перед загадуванням бажання — це правильне формулювання. Заздалегідь потрібно все гарненько обміркувати, адже бажання потрібно загадувати швидко. Запам'ятайте, загадуючи бажання, не варто вживати минулий або майбутній час, бажання не повинно містити негативних порівнянь, формулювання «я хочу» краще замінити на «Я бажаю» і не використовуйте частку «не».

Загадувати бажання можна класичним методом, під бій курантів. Ви пишете бажання на невеликому шматочку паперу, спалюєте, а попіл кидаєте в шампанське і випиваєте, поки годинник не пробив 00:00.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Може торкнутися кожного: штраф 8500 грн, за що каратимуть українців у 2022 році

Все новости

Також можна написати листа Дідові Морозу. Згадайте дитинство і напишіть йому листа, який відправляти та зовсім не обов'язково.

Ще один метод полягає в тому, що на ялинці потрібно знайти найкрасивішу іграшку і заховати листочок з вашим бажанням в неї. Дістати можна лише тоді, коли воно здійсниться.

Також можна написати 12 найзаповітніших бажань, скласти в банку і вранці 1 січня навмання витягнути папірець. Саме це бажання і збудеться.

Нещодавно розповідав Новинар, скільки днів українці відпочиватимуть у січні.

Ще Новинар повідомляв, які речі не варто купувати в секонд-хенді.

Також Новинар писав, про свята, прикмети, заборони 30 грудня.