В Україні на здачу можна отримати цінну монету

В Україні деякі "старі" монети можуть коштувати цілий статок, тому потрібно уважно придивлятися до своїх монет, що знаходяться в гаманці. Як стало відомо, монету номіналом в одну гривню, випущену в 1992 році, можна продати за 22 000 гривень. Відзначається, що такі монети можна випадково отримати на здачу в магазині або ж знайти у своїй скарбничці. Інформацією ділиться Обозреватель.

Бувають випадки, що цінна монета була отримана на здачу в супермаркеті АТБ. Таку монету розмістили на спеціалізованому аукціоні. Монетка, номіналом в одну гривню, випущену в 1992 році та з гладким гуртом, не мала напису на ребрі, в чому і полягає її рідкість.

Варто відзначити, що такі гривні на аукціоні зустрічаються досить рідко і продати можна трохи дорожче номіналу, навіть копію самої монети. За аукціоном зі справжньою монетою стежить понад сто осіб.

Як відомо, виставити на аукціон можна також і монети з браком і ті що були зроблені в якості експерименту, і з обмеженим номіналом. Наприклад, до експериментальних можна віднести монети номіналом в 15 копійок. Вони були виготовлені в малій кількості та на сьогодні їх можна продати за ціною в десятки та тисячі разів вище номіналу самої монети.

До рідкісних можна віднести також і звичайні монети, які виготовили з дефектами під час виробництва. Наприклад, помилково випустили копійку з двома реверсами або аверсами.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фахівці розповіли якими будуть заробітні плати українців у першому кварталі 2022 року.

Також повідомляв Новинар, що в Україні продали радянську копійку за 250 000 гривень, фахівці розповіли, як визначити особливу монету.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли про введення нових штрафів і про те, за що все ж каратимуть.