Красуня поділилася з фанатами не тільки своїми домислами, щодо пісень групи "Тату", а й бажанням

Чарівна панянка і прекрасна ведуча, а також блогер Леся Нікітюк завжди намагається дивувати своїх шанувальників різними знімками та відеороликами, якими ділиться з ними, публікуючи їх у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram. Однак цього разу подібну цікаву публікацію Леся зробила в Stories, а саме виклала відеоролик, де не приховуючи своїх емоцій, поділилася думкою щодо пісень відомої групи "Тату" і того, чому це їх почали співати інші виконавці, невже вона десь, щось упустила.

Отже, буквально недавно в Stories краси шанувальники побачили кілька цікавих відео, на яких ведуча абсолютно не приховуючи емоцій, і можливо навіть невдоволення, говорить про те, що їй незрозуміло з якого, мовляв, дива пісні групи "Тату" почали співати інші поп-виконавці.

Спочатку на відео ми бачимо, як Леся, сидячи в машині за кермом слухає пісню" Тату", у виконанні співачки Наді Дорофєєвої. Це відео красуня навіть підписала, як "Кайфуша". Після чого почала трохи обурюватися і дивуватися, адже після Дорофєєвої пісню групи "Тату" почала співати Віра Брежнєва. Перебуваючи в легкому подиві Леся виклала думки вголос, а саме поцікавилася, коли та що це вона таке пропустила або проспала, що такі пісні раптом почали роздавати. Також ведуча висловилася і щодо того, чому їй не запропонували заспівати якусь пісню даної групи, адже за її словами вона з великим би задоволенням це зробила, проте тільки українською мовою. Леся навіть підкреслила, що не проти заспівати пісню групи "Тату" "хлопчик гей", після чого і почала наспівувати її прямо в машині.

Під відео, яке красуня виклала в Stories, вона також просила "що сталося" Після чого додала, "Я пропустила момент, коли Тату роздавали свої хіти?"

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

Шанувальники панянки теж здивовано переглянули всі її ролики, щодо пісень даної групи, і навіть трохи поностальгували разом зі своєю улюбленицею.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що популярна українська ведуча показала як відзначає день народження близької людини та захопила фанатів ефектним вбранням.

Також повідомляв Новинар, що чарівна красуня Катя Репяхова похвалила цікавими відеороликами з відпочинку.

Ще писав Новинар, що спокуслива і шикарна українська співачка Злата Огневич, розбурхала уми представників протилежної статі шикарними знімками в Тоненькому купальнику.