Прессекретарка президента Юлія Мендель за порадою антикризового радника голови ОП Михайла Подоляка розглядає можливість судового позову до політика Геннадія Балашова через його заяви про її "вагітність від Зеленського".

Про це Подоляк розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Є форма, яку б я хотів, щоб ми запровадили. Я їй це радив (і ми ще думаємо про це) – прямий позов судовий про приниження честі та гідності (що очевидно) та порушення всіх моральних норм, які тільки можливі. Конкретно до першоджерела. І хай потім він в суді доводить, що це не він все вигадав", – розповів радник голови ОП.

Юлія Мендель і Володимир Зеленський
Юлія Мендель і Володимир Зеленський

Популярні статті зараз

Похолодання та дощі: в яких областях готувати парасольки, прогноз погоди на 23 вересня

Українцям розповіли, як можна збільшити розмір пенсій за рахунок підробітків у минулому

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Подоляк вважає, що це має бути великий позов, "максимально великий (на астрономічну суму) і ці гроші автоматично мають бути зараховані на будь-який дитячий будинок".

"Це буде ідеальна практика для України. Кілька разів їх покараєш на нормальні суми, гроші підуть у дитячі будинки і все, історія завершилася. Не треба кримінальних справ, не треба адміністративних протоколів, стандартна американсько-європейська практика: позов і до побачення. Сподіваюсь, що ми це зробимо", – сказав Подоляк.

Також він зазначив, що на заяву Балашова слід було обов'язково відреагувати. Він додав, що форма, яку для цього обрала Мендель, була хоч і суперечливою, але "правильною для тієї аудиторії, яка накручувала цю тему".

"Вона могла естетично не подобатися комусь, але вона була правильна. Бо щойно вона це зробила, ще день-два і, в принципі, всі люди зрозуміли, що це все чисто жовтушний хайп. Вона зробила ідеальну конструкцію, яка дозволила вирішити проблему хайпу над конкретною ситуацією. Все.", – вважає Подоляк.

Юлія Мендель, фото: instagram.com/iuliia_mendel
Юлія Мендель, фото: instagram.com/iuliia_mendel