Україна розробляє нову економічну стратегію для Донбасу. Її презентація запланована на вересень. Тоді мають представити дорожню карту економічного розвитку Донбасу.

Як повідомляє Новинар, про це пише віце-прем’єр-міністр України Олексій Резніков у колонці для Atlantic Council.

"Україна розробляє амбітну нову економічну стратегію для сходу країни. Основна увага приділяється розвитку частин Донецької і Луганської областей, які на даний час перебувають під контролем України" , – заявив віце-прем’єр.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Маша Єфросиніна змінила образ: "Копія Наталія Варлей з фільму "Кавказька полонянка""

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Все новости

Резніков спілкувався з іноземними дипломатами та бізнесменами і їх набагато більше турбує стан української системи правосуддя, ніж близькість до лінії фронту.

Зазначимо, що віце-прем’єр-міністр вважає, що зараз важливо створити особливий інвестиційний режим в контрольованій частині Донбасу.

Він упевнений, що вже немає сенсу говорити просто про «відновлення регіону», а замість цього слід зосередитися на створенні нової економіки.

Влада розглядає поширення правил міжнародного комерційного арбітражу на регіон.

Також влада готова взяти на себе частину страхового тягаря від тих політичних і військових ризиків, які інвесторам складно передбачити. Для цього створять цільовий фонд для заохочення і сприяння інвестиціям Донбасу.

Нагадаємо також, що на усіх українських контрольно-пропускних пунктах на межі з тимчасово не підконтрольними територіями Донбасу, облаштують сервісні центри та соціальні хаби.

Громадяни України, що зараз вимушено мешкають на непідконтрольних територіях матимуть змогу швидше та якісніше отримувати соціальні послуги.