Україна розробляє нову економічну стратегію для Донбасу. Її презентація запланована на вересень. Тоді мають представити дорожню карту економічного розвитку Донбасу.

Як повідомляє Новинар, про це пише віце-прем’єр-міністр України Олексій Резніков у колонці для Atlantic Council.

"Україна розробляє амбітну нову економічну стратегію для сходу країни. Основна увага приділяється розвитку частин Донецької і Луганської областей, які на даний час перебувають під контролем України" , – заявив віце-прем’єр.

Популярні статті зараз

Українцям розповіли, як можна збільшити розмір пенсій за рахунок підробітків у минулому

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Резніков спілкувався з іноземними дипломатами та бізнесменами і їх набагато більше турбує стан української системи правосуддя, ніж близькість до лінії фронту.

Зазначимо, що віце-прем’єр-міністр вважає, що зараз важливо створити особливий інвестиційний режим в контрольованій частині Донбасу.

Він упевнений, що вже немає сенсу говорити просто про «відновлення регіону», а замість цього слід зосередитися на створенні нової економіки.

Влада розглядає поширення правил міжнародного комерційного арбітражу на регіон.

Також влада готова взяти на себе частину страхового тягаря від тих політичних і військових ризиків, які інвесторам складно передбачити. Для цього створять цільовий фонд для заохочення і сприяння інвестиціям Донбасу.

Нагадаємо також, що на усіх українських контрольно-пропускних пунктах на межі з тимчасово не підконтрольними територіями Донбасу, облаштують сервісні центри та соціальні хаби.

Громадяни України, що зараз вимушено мешкають на непідконтрольних територіях матимуть змогу швидше та якісніше отримувати соціальні послуги.