Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що Київська міська рада має знати побажання киян шляхом проведення референдумів на міському та районному рівнях. Про це Андрій Пальчевський заявив в інтерв'ю телеканалу 112.

«Міська рада повинна мати зворотний зв'язок від людей. А то виходить, що владу отримали і починають грабувати протягом п'яти років. А щоб пограбувати ще – починають за півроку до виборів лавки фарбувати. Повинен бути механізм, при якому люди мають право висловити свою позицію. Перше, що повинна зробити нова київська рада – це прийняти рішення про проведення референдумів на муніципальному та районному рівні», - сказав Андрій Пальчевський.

Громадський діяч впевнений, що мер міста повинен володіти інформацією про ситуацію в кожному районі, а не тільки лише в центрі міста. Пальчевський поділився своїм наміром пожити в усіх 10 районах столиці, щоб детально з'ясувати про проблеми кожного району Києва.

«У мене заплановано поселення в 10 районах Києва. Мене цікавить не Печерський район, де я народився, а ті райони, куди складно доїхати – Борщагівка, Троєщина. Потрібно боротися з мерами центру міста. Мер повинен бути великого Києва», - заявив Пальчевський, додавши, що в Києві влада орієнтується частіше лише на центр міста, а не на всі райони.

 

Популярні статті зараз

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Нагадаємо, вибори мера Києва відбудуться 25 жовтня. Успішний підприємець і громадський діяч Андрій Пальчевський на початку липня заснував партію «Перемога Пальчевського». Про висунення в мери Києва він ще не підтвердив.