У Європарламенті заявили про загрозу для безвізового режиму з ЄС у зв'язку з проблемною процедурою відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це написала у Твіттері німецька євро депутатка, членкиня комітету з закордонних справ Віола фон Крамон

"У той час, як міжнародна спільнота зайнята Білоруссю, уряд України спішно проштовхує кандидатів, яким бракує досвіду і сумлінності до відбору керівника САП. Це так не минеться. Український уряд ставить під загрозу безвізовий режим з ЄС і подальший транш допомоги в розмірі 1,5 млрд євро" - написала вона.

Популярні статті зараз

Микита Добринін посадив Дашу Квіткову на коліна і показав інтим на камеру

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Як відрізнити коронавірус від грипу: проста порада лікаря

Як виглядає Бейрут після катастрофічного вибуху: фото, відео

Все новости

Водночас глава МЗС Дмитро Кулеба впевнений, що нині не існує ніяких загроз безвізового режиму України з ЄС. Раніше у Європейському парламенті попередили Україну про фінансові ризики, які можуть виникнути через проблеми з відбором керівника САП.

На засіданні 17 вересня Верховна рада призначила представників у конкурсну комісію з обрання глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Раніше ключові європейські держави та Світовий банк письмово звернулися до Верховної ради та попередили про проблеми у проєкті рішення щодо процедури заміни керівника САП Назара Холодницького.

Прозоре та відповідне до критеріїв обрання нового очільника САП є одним з критеріїв надання 600 млн євро макрофінансової допомоги ЄС. Також це є одним з критеріїв за так званим механізмом призупинення безвізу з боку Євросоюзу. 

Раніше ми повідомляли, що коронавірус визначатимуть за 15 хвилин: фармацевти анонсували вихід нового тесту

Нагадаємо також, смертність від коронавірусу знизилася: медики пояснили причину