Верховна рада України внесла зміни до державного бюджету на цей рік. Згідно з ними, витрати на виплату субсидій скоротили, а на Міністерство внутрішніх справ - збільшили.

За відповідний законопроєкт №3991 проголосували 255 парламентарів. У законі передбачено збільшити дохідну частину держбюджету до 979,547 млрд гривень і видаткову - до 1,270 трлн гривень.

У документі прописано збільшення витрат на Міністерство внутрішніх справ, Міністерство енергетики, Державне агентство автомобільних доріг, Міністерство юстиції, Державне бюро розслідування, обласні держадміністрації.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Верховна Рада України
Верховна Рада України

А ось витрати Міністерства соцполітики на фінансування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг скорочують на 2,16 млрд гривень. Також передбачено скоротити витрати Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів на фінансування програми з управління у сфері захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Очікується, що дохідна частина буде збільшена шляхом неподаткових надходжень. Крім того, цей закон дозволить максимально збільшити допустиму величину місцевих запозичень на ремонт і будівництво автодоріг до 30% обсягу субвенції з держбюджету на ці цілі.

Раніше ми повідомляли, що червону зону карантину розширили: повний перелік міст

Нагадаємо також, карантин в Україні був неконституційним? КСУ прийняв несподіване рішення