Росія та “представники так званих Л/ДНР” блокуватимуть всю роботу ТКГ, якщо Верховна Рада не змінить постанову про місцеві вибори.

Як передає Новинар, про це стверджує голова української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кравчук.

"Росія і ОРДЛО заявляють офіційно, що поки не буде змінена постанова Верховної Ради, то всі питання будуть заблоковані" , – наголосив політик.

Зазначимо, що Кравчук не знає, чи підтримають парламентарі зміни до постанови про місцеві вибори.

Популярні статті зараз

Ще день залишився: "бабине літо" відкладається, українцям назвали дату приходу холодів

З кожним роком все тепліше: головний синоптик Кульбіда спрогнозував, коли в Україні зникне зима

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Все новости

Чинна постанова про місцеві вибори в Україні, яку затвердила Рада, передбачає, що місцеві вибори на окупованих територіях можуть відбутися лише за умови деокупації, виведення усіх незаконних збройних формувань з території України та відновлення контролю над кордонами.

Зазначимо, що після переговорів радників нормандської четвірки представник Росії Дмитро Козак заявив, що сторони домовилися про внесення до Верховної ради пропозиції щодо коригування постанови про місцеві вибори, а саме включення туди пункту про проведення виборів на всій території Донбасу.

У Росії вважають, що постанова Ради суперечить Мінським домовленостям.

Нагадаємо, що заступник голови української делегації в Тристоронньої контактної групи Вітольд Фокін вважає за необхідне оголосити загальну амністію. За його словами, без цього не можна досягти миру на Донбасі.

Раніше ми повідомляли, що Єрмак прокоментував можливість виборів на Донбасі.