Радник керівника Офісу президента, який займається медійними кризами та конфліктами, медіамодерацією та комунікаціями, Михайло Подоляк підтвердив, що завдяки йому в ОПУ почав працювати колишній голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Олександр Курдінович працює керівником Служби з питань інформаційної політики ОП та відповідає за комунікацію з регіонами. За словами Подоляка, він «дуже ефективний» і має великий практичний досвід, який допомагає йому розбудовувати інформаційний зв’язок ОП з областями.

"Він точно розуміє, що таке робота на регіональному рівні, регіональної медійної бази. Все. Ба більше: як працюють регіональне телебачення, регіональні департаменти комунікацій. У нього – великий практичний досвід, повірте", – говорить радник Андрія Єрмака.

Популярні статті зараз

Пенсійний фонд не зарахував частину трудового стажу до пенсії: що робити українцям, покрокова інструкція

Пробачте всі образи: велике церковне свято Різдво Пресвятої Богородиці, історія свята, традиції та заборони

Пенсії перерахують тільки обраним: два підвищення мінімалки, перевірте себе в списку

Газ і тепло: скільки українці платитимуть у новому опалювальному сезоні, цифри

Все новости

Олександр Курдінович
Олександр Курдінович

Подоляк вважає, що робота Курдіновича в Держкомтелерадіо за часів президента Віктра Януковича не є його недоліком, однак зазначив, що не має з ним «дружніх відносин».

"Я не оцінюю за дружніми критеріями. У мене з ним немає дружніх відносин. Я його знаю по роботі і винятково як професіонала. Я можу будь-кого взяти. Я от з ким перетинався в якихось проєктах (прямо чи опосередковано), я запам’ятовую, що людина так працює, я можу зателефонувати і сказати: "Ти готовий зі мною так працювати в такому ось проєкті?"", – пояснив він.

Олександр Курдінович у червні 2011 року був призначений тодішнім президентом Віктором Януковичем головою Держкомтелерадіо. 15 березня 2014 року Верховна Рада звільнила його з посади.