Україна не отримувала від Євросоюзу офіційної інформації про перегляд безвізового режиму.

Як передає Новинар, про це повідомила заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Вона переконана, що наразі немає підстав для можливого перегляду безвізу.

"Наразі є чітке розуміння та домашнє завдання для України на великому євроінтеграційному треку. Є чітке розуміння як рухатися, а також що важливо та потрібно робити. І всі ці дії координуються на найвищому рівні. Тому Україна наразі не отримувала від представників ЄС на офіційному рівні інформацію щодо перегляду безвізової політики" , – зазначила Джапарова.

Популярні статті зараз

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

Він пережив це: Іво Бобул розповів про важку втрату

Не чекайте паперову платіжку: "Нафтогаз" роз'яснив споживачам, як платити за газ правильно

Від 1 до 3 грн: "ПриватБанк" пояснив нарахування відсотків при оплаті "комуналки"

Все новости

Еміне Джапарова додала, що за останні шість років ЄС чимало інвестував як в економіку, так і в систему верховенства права в Україні.

Зі свого боку Київ завжди прислуховується до думки міжнародних партнерів. Тому повідомлення про скасування безвізу, які можуть лунати, це заяви політичних фігур.

Зазначимо, що про можливий перегляд безвізового режиму між Україною та ЄС почали говорити після того, як Верховна Рада затвердила склад конкурсної комісії, яка має обрати нового очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, що у Європарламенті вже кажуть про загрозу безвізу через проблеми з призначенням голови САП.

Раніше у Європейському парламенті попередили Україну про фінансові ризики, які можуть виникнути через проблеми з відбором керівника САП.

Раніше ми повідомляли, що українці зможуть придбати бюджетні автомобілі з Європи.