Перемога на виборах у Білорусі опозиційного кандидата в президенти може обернутися для України прямою війною з Росією. Якщо влада збереже чинного главу держави Олександра Лукашенка, то він не дозволить цьому статися.

Таку думку висловив колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний в інтерв'ю сайту "Сегодня". Роман Безсмертний відповів на питання, які сценарії Кремль буде застосовувати стосовно Білорусі і до чого, враховуючи всі ці події, готуватися Україні:

"Ситуація виглядає так, що з двох зол – залишиться Лукашенко або пряма анексія Кремля – українське політичне керівництво вибере Лукашенко. І воно тут праве, тому що це менше зло".

Дипломат спрогнозував варіант, якщо в Білорусі на виборах переможе опозиція.

Популярні статті зараз

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Швидкий салат "Мексика": лише змішати складники і все готово

Заворотнюк-молодша стягнула свої принади в корсеті і показала красиві вигини

Все новости

"Це означає, що треба чекати прямої війни. А це, своєю чергою, означає, що Центральна Європа просто спалахне новою континентальною війною. Якщо Україна готова йти таким шляхом і Європа приймає хід подій, то вона повинна готуватися до цього. Однак я хочу, щоб всі ми прекрасно розуміли, що це питання часу. Події в Білорусі визначатимуть наступні події у відносинах Москва-Київ. І обрання Лукашенка - це тільки відстрочка. Умовно кажучи, Україні потрібно ще кілька років, щоб накопичити озброєння, побудувати систему безпеки, щоб разом з союзниками – над чим потрібно працювати – встояти у війні проти Москви", – сказав Безсмертний.