Глава уряду Денис Шмигаль доручив віцепрем'єр-міністру Ользі Стефанішиній підготувати проєкт рішення про створення комісії з євроінтеграції. Про це він сказав під час засідання уряду.

"Віцепрем'єр-міністру України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції… внести на розгляд уряду проєкти рішень щодо створення комісії з питань європейської інтеграції та оновлення складу робочої групи з питань європейського курсу під моїм головуванням", – сказав Шмигаль.

Денис Шмигаль додав, що перше засідання комісії з питань європейської інтеграції, до якої мають увійти урядовці, заплановано провести в останній тиждень серпня цього року. Шмигаль попросив заступників міністрів, відповідальних за питання європейської інтеграції, ознайомити своїх міністрів із зобов'язаннями України відповідно до Угоди про асоціацію та спільно визначити три-чотири ключові пріоритети у відповідний сфері для кожного міністра.

Шмигаль доручив заступникам міністрів у тижневий строк поінформувати профільного віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції про дані пріоритети. 

"Віцепрем'єр-міністру України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в двотижневий строк узагальнити всі ключові пріоритети міністрів, міністерств, в тому числі провести нараду з заступниками міністрів, відповідальними за питання європейської інтеграції, підготувати перелік заходів для реалізації зазначених ключових пріоритетів для їх розгляду під час першого засідання комісії з питань європейської інтеграції", – додав Шмигаль.

Популярні статті зараз

Тренерка Марина Боржемська пояснила, як залишатися здоровим: "Потрібно все життя..."

Головна "Холостячка" Ксенія Мішина засумувала перед фіналом

Микита Добринін розкрив цікаву таємницю, Даша Квіткова все знала: "Сильно хвилювався"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Також Денис Шмигаль доручив Стефанішиній, спільно з центральними органами виконавчої влади, оновити інформацію про стан виконання Угоди про асоціацію у системі "Пульс угоди", яка є інформаційним порталом зі статистикою "руху" України у частині виконання євроінтеграційної угоди.

Також вона повинна підготувати список пріоритетних законопроєктів в контексті європейської інтеграції для розгляду на черговій сесії Верховної Ради, їх також попередньо розглянуть під час першого засідання комісії з питань європейської інтеграції.