Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Зокрема, вони обговорили можливість координації заходів, яких вживають обидві країни для подолання наслідків, спричинених коронавірусом. 

Про це повідомляється на сайті Офісу президента України.

Президент України та Прем'єр-міністр Канади висловилися за усунення штучних перешкод на шляху розвитку міжнародної торгівлі для підтримки національних економік, послаблених пандемією, а також забезпечення доступу всіх країн до необхідних медичних товарів.

Джастін Трюдо
Джастін Трюдо

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Занадто худа Настя Каменських відкрила рот і вивалила язик назовні: "Поганий тон"

Грузинський "Холостяк" Іраклі Макацарія заговорив про "зради": "Втрачаєте повагу до себе"

Все новости

Крім того, Зеленський відзначив зацікавленість української сторони у поступовій лібералізації Канадою візового режиму для громадян України.

"Лібералізація Канадою візового режиму для українців залишається незмінно актуальним питанням для мене. Сподіваюся, нам вдасться зрушити цей процес і досягти спрощення для українців, котрі мандрують до Канади", – зазначив він. Володимир Зеленський

Також глава держави поінформував Джастіна Трюдо про ситуацію на Донбасі та послідовні кроки України щодо мирного врегулювання.

"Досягнення миру на Донбасі залишається ключовим пріоритетом для мене. Дякую за рішучу підтримку Канадою суверенітету й територіальної цілісності нашої держави", – сказав Президент України. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо обговорили перебіг реформ в Україні. Прем’єр-міністр Канади назвав мужніми кроки Президента України у напрямку реформування держави та висловив підтримку.

Раніше ми повідомляли, що коронавірус визначатимуть за 15 хвилин: фармацевти анонсували вихід нового тесту

Нагадаємо також, смертність від коронавірусу знизилася: медики пояснили причину