Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив запросити в Білорусь генеральних прокурорів Росії і України для розгляду ситуації із затриманими бойовиками.

Про це Лукашенко заявив сьогодні на нараді про забезпечення безпеки виборчої кампанії, передає кореспондент БЕЛТА.

"Щоб зняти ці дозвільні розмови з приводу так званих 33 богатирів, я попрошу генерального прокурора. Ми вчора довго розмовляли на цю тему з Президентом України Володимиром Зеленським. Ясно, про що йшла мова, ЗМІ про це вже повідомляли. Моя позиція була однозначною: у нас є білоруські закони, правопорушення вони здійснювали на території Білорусі. Все те, що у нас сьогодні в Слідчому комітеті виявлено, ми знаємо", - зазначив він. Олександр Лукашенко

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Лукашенко доручив запросити до Білорусі генеральних прокурорів України та Росії для вирішення ситуації з так званими "вагнерівцями". "Не приїдуть - питання вирішимо ми, без них", - додав білоруський президент.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Все новости

"Всі ж стурбовані цією проблемою, серйозна проблема. Покладіть втрьох перед собою міжнародні договори і угоди з Російською Федерацією і Україною і які ми підписали в багатосторонньому плані (ми ж зобов'язання взяли на себе і в цій ситуації теж), наші закони. Голова Слідчого комітету вам доповість разом з Комітетом держбезпеки і оперативну інформацію, і інформацію слідчих: ось документи, інформація - на стіл. Втрьох вирішите", - сказав Олександр Лукашенко. Олександр Лукашенко

У підсумку Олександр Лукашенко ще раз зазначив, що генеральним прокурорам Білорусі, Росії та України потрібно зібратися і разом у всьому розібратися.