Президент Володимир Зеленський після потужних вибухів в морському порту Бейрута (Ліван) закликав прем'єр-міністра Дениса Шмигаля перевірити поводження з вибухонебезпечними матеріалами в Україні та вжити заходів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Президента.

"Володимир Зеленський звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про необхідність проведення перевірки поводження в Україні з небезпечними матеріалами та вжиття заходів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям. Відповідний лист глава держави направив, враховуючи надзвичайну ситуацію, що виникла 4 серпня в місті Бейруті (Ліванська Республіка)",- сказано в повідомленні.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Популярні статті зараз

Штраф 170 тис. грн: Кабмін пішов на жорсткі кроки, торкнутися може кожного українця

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра проінформувати його особисто про результати.

"Прошу вас терміново забезпечити проведення оцінки стану поводження з небезпечними та вогнегасними речовинами, вибуховими матеріалами, виробами, відходами, добривами, які внаслідок властивих їм властивостей за наявності певних факторів та обставин можуть створити загрозу життю та здоров'ю людей, довкіллю, та за результатами проведеної роботи вжити відповідних заходів реагування",- йдеться в листі.

Зеленський також наголосив на важливості розробки та прийняття необхідних нормативно-правових актів, які дозволять реалізувати комплекс невідкладних дієвих заходів щодо запобігання виникненню НС техногенного характеру.