Слуга народу вивчає інформацію про те, що всі місця в списку цієї політсили в окрузі №97 у Київській області нібито продані, про що в своєму відеозверненні заявив народний депутат Микола Галушко.

Як передає Новинар, про це заявила партія у фейсбуці, сьогодні, 27 вересня.

«Це дуже серйозні звинувачення, оскільки «договорняки» і торгівля місцями в списках суперечать моральним засадам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки», – йдеться в офіційній заяві партії.

Популярні статті зараз

Гаряча Даша Астаф'єва позбулася ліфчика, виваливши "кокоси": "Дозріла, викликайте пожежників"

Виплати ФОПам під час карантину: з'явилася нова інформація щодо поданих заяв

Настя Каменських звернулася до небес, Потап не очікував

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

У політсилі також заявили про перевірку даних, які навів керівник Київської обласної організації партії «Слуга народу» Олександр Дубінський. За його даними, Галушко зустрічався з політичними опонентами «Слуги народу» в окрузі №97 і нібито мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

«Керівництво партії «Слуга народу» довіряє партійним командам в регіонах. Тому все, що можна вирішити в місцевій партійному осередку, вирішується там. У той же час вищі керівні органи та особи мають достатньо інструментів впливу на керівництво осередків – і вони ними неодмінно скористаються, якщо факти «продажу місць» підтвердяться», – вказано в заяві.

Звернення народного депутата України

Звернення до Президента України! Про свавілля в керівництві партії Слуга Народу.

Geplaatst door Народний депутат України - Галушко Микола Леонідович - Округ 97 op Zaterdag 26 september 2020

Зазначимо, щодо намірів Галушка вийти з партії «Слуга народу» в політсилі зазначили: коли від нього надійде офіційна письмова заява про це, керівні органи партії розглянуть її. Про вихід Галушка з фракції «Слуга народу» в парламенті не йдеться, вказано в заяві.

Нагадаємо, що 26 вересня народний депутат від фракції «Слуга народу» Микола Галушко заявив, що виходить із партії. У своєму відеозверненні до президента України Володимира Зеленського він стверджував, що всі місця в списку «Слуги народу» в його окрузі продані.

Раніше ми повідомляли, що "Слуги народу" влаштували своїх родичів у Раду з високими зарплатами та преміями.