Партія "Голос" розглядає трьох претендентів на участь у виборах мера Києва восени 2020 року. Про це народний депутат від "Голосу", голова партії Кіра Рудик. Вона зазначила, що рішення, кого з трьох претендентів "Голос" відправить на вибори мера Києва, залежить від ряду факторів, серед яких імідж партії і вартість кампанії.

Кіра Рудик заявила про це в інтерв'ю "Українській правді", яке було опубліковано 6 серпня. На прохання журналіста назвати прізвища нардеп відповіла негативно: "Не назву, адже це внутрішня історія, вона ж ще кипить".

Згідно зі словами Рудик, остаточне рішення, кого висувати в мери, залежить від низки моментів: "Ми говоримо багато про те, що буде краще. Є соціологія, є фактор впізнаваності. Є ще імідж партії і є ще гроші, які треба витратити на кампанію. Від цього залежатиме", - пояснила голова"голосу".

Рудик погодилася, що "на медійну людину потрібно менше фінансів, але повинен бути якийсь концепт, яким чином буде все працювати".

У липні Рудик стверджувала, що у "Голосу" дві кандидатури на участь у виборах мера Києва. Вибори до місцевих органів влади в Україні призначені на 25 жовтня. Волевиявлення обійдеться держбюджету у 2,25 млрд грн. З 2014 року посаду мера Києва займає Віталій Кличко. Він має намір балотуватися на другий термін.