Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді звернулася зі словами співчуття до родин загиблих військових та курсантів внаслідок аварії літака АН-26 поблизу Чугуєва. Відеозвернення Тимошенко опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук. 

Мій брифінг у парламенті. Про те, що лише співчуттів з приводу авіакатастрофи недостатньо – треба проводити аудит забезпечення армії. Про Конституційний Суд, який завтра починає розгляд нашої скарги на незаконність розпродажу землі. Про нову парадигму життя світу у зв’язку із пандемією, про економічний патріотизм і необхідність єднатися задля України. Про настрій, з яким повертаюся до роботи. Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко, фото: facebook.com/YuliaTymoshenko
Юлія Тимошенко, фото: facebook.com/YuliaTymoshenko

Юлія Тимошенко заявила, що потрібно провести аудит всіх трат на армію за останні 6,5 років і розібратися, чому на техніці, яка непридатна, гинуть люди.

"Я думаю, що не тільки співчуття мусить влада висловлювати на будь-якому рівні. Найголовніше - розібратися, чому за 6,5 років армія не була переоснащена. І чому на літаках, яким понад 40 років, з двигунами, яким 43 роки, допускають взагалі виліт людей. Не кажучи вже про те військових, чи не військових. Як відбувалося 6,5 років переоснащення армії? Куди вкладали фінансові величезні ресурси. По яких цінах купували, що на літаки не залишилося? Нам треба повністю зробити аудит всіх трат на армію за останні 6,5 років і розібратися, як так трапилося, що на техніці, яка непридатна, гинуть наші українські сини.  Юлія Тимошенко

Популярні статті зараз

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Юлія Саніна покрутила соковитою попою в обтягуючих лосинах: слід "Танців з зірками" залишився?

Українців з 1 січня чекає нова система сплати податків: що зміниться

Зеленський підписав домовленостей з ЄС на 390 млн євро: Шмигаль розповів деталі

Все новости

Мій брифінг у парламенті. Про те, що лише співчуттів з приводу авіакатастрофи недостатньо – треба проводити аудит забезпечення армії. Про Конституційний Суд, який завтра починає розгляд нашої скарги на незаконність розпродажу землі. Про нову парадигму життя світу у зв’язку із пандемією, про економічний патріотизм і необхідність єднатися задля України. Про настрій, з яким повертаюся до роботи.

Geplaatst door Юлія Тимошенко op Maandag 28 september 2020

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо