На вакцину проти коронавірусу та на заходи з боротьби з Covid-19 у проєкті бюджету на 2021 рік Міністерство охорони здоров’я України заклало понад 15 млрд грн. 

Про це заявив очільник відомства Максим Степанов на засіданні Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

"Ми заклали відповідні кошти на боротьбу з епідеміями та на заходи, які з цим пов’язані, зокрема і на вакцинацію", – відзначив Максим Степанов. Максим Степанов

Вакцина
Вакцина

Популярні статті зараз

Напівголий Тарас Цимбалюк спокусив фанаток гарячим тілом: "Це ціла наука"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Зазначається, що під час визначення суми фахівці орієнтувалися на вартість речовини проти вірусу, яку надали компанії-розробники вакцини. На вакцинацію від коронавірусу за держаний кошт можуть розраховувати громадяни, які перебувають у групі ризику, а саме літні люди та ті, хто має супутні захворювання.

Раніше у МОЗ зазначали, що вакцину проти коронавірусу, окрім пенсіонерів та українців, які мають супутні захворювання, отримають також медичні працівники, а саме ті, хто надає допомогу хворим на Covid-19. Першочергово її нададуть представникам силових структур. У пріоритеті також освітяни.

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо