Сьогодні, 29 червня, під час пленарного засідання Верховної Ради народні депутати з фракції Голос заявили, що його потрібно закривати, оскільки парламент не ухвалив жодного закону.

У відповідь на це народний депутат від Слуги народу Максим Бужанський заявив, що рішення не ухвалюються, оскільки Святослав Вакарчук не ходить на пленарні засідання, але отримує зарплату народного депутата.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляють Факти ICTV.

Зазначається, що зі свого боку, голова фракції Голос Сергій Рахманін пояснив, що Святослав Вачарчук склав свої повноваження відповідно до рішення з’їзду.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Микита Добринін і Даша Квіткова в темній кімнаті розкрили головну інтригу: "Вагітна"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Микита Добринін розкрив цікаву таємницю, Даша Квіткова все знала: "Сильно хвилювався"

Все новости

Також Рахманін запевнив, що Вакарчук не отримує будь-яку грошову винагороду – депутатські чи заробітну плату від Верховної Ради.

Зазначимо, що 26 червня 2020 року Святослава Вакарчука позбавили мандата депутата на з’їзді партії Голос. Після припинення депутатських повноважень він залишається членом партії, але не є народним депутатом.

У парламенті Святослава Вакарчука замінила Аліна Свідерська, яка балотувалася на позачергових виборах у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії Голос.

Нагадаємо, що лідерка партії "Голос" Кіра Рудик підхопила коронавірусну інфекцію Covid-19.

Раніше ми повідомляли, що Верещук розкрила важливу інформацію: "відмивають мільйони".

Також нагадаємо, що нардеп "Слуги народу" заявив про вихід з партії: "всі місця в списках були продані".