Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко повідомила, що перше засідання Конституційного суду щодо неконституційності рішення "слуг народу" про розпродаж української землі було зірвано. Про це політикиня написала у своєму Фейсбуці.

"Перше засідання Конституційного суду щодо неконституційності рішення «слуг народу» про розпродаж української землі зірвано! Зірвано зухвало і без особливого прикриття. Представники президента отримали команду не приходити в суд, аби заблокувати судовий розгляд. Висновок очевидний – Володимир Зеленський та лобісти, які за ним стоять, розуміють, що неупереджений розгляд нашого подання покаже неконституційність закону та порушення процедури під час його ухвалення.", - йдеться у повідомленні. Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко, фото: facebook.com/YuliaTymoshenko/
Юлія Тимошенко, фото: facebook.com/YuliaTymoshenko/

Юлія Тимошенко переконана, що таким чином "Слуги народу" свідомо відтягують початок засідання Конституційного суду. Однак, лідерка "Батьківщини" запевнила, що зуміє захистити ресурси, власність, життя, суверенітет і незалежність нашої держави.

"Вони свідомо відтягують початок засідання Конституційного суду, але це їм не допоможе. Наша команда стоятиме на захисті інтересів України та українців стільки, скільки буде потрібно! Ми захистимо наші ресурси, власність, життя, суверенітет і незалежність нашої держави. Боремося!", - написала вона. Юлія Тимошенко

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

В Україні зменшилася кількість нових випадків Covid-19: зафіксовано 3 034, загинуло 67 осіб

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Коронавірус визначатимуть за 15 хвилин: фармацевти анонсували вихід нового тесту

Все новости

Перше засідання Конституційного суду щодо неконституційності рішення «слуг народу» про розпродаж української землі зірвано! Зірвано зухвало і без особливого прикриття. Представники президента отримали команду не приходити в суд, аби заблокувати судовий розгляд. Висновок очевидний – Володимир Зеленський та лобісти, які за ним стоять, розуміють, що неупереджений розгляд нашого подання покаже неконституційність закону та порушення процедури під час його ухвалення. Вони свідомо відтягують початок засідання Конституційного суду, але це їм не допоможе. Наша команда стоятиме на захисті інтересів України та українців стільки, скільки буде потрібно! Ми захистимо наші ресурси, власність, життя, суверенітет і незалежність нашої держави. Боремося!

Geplaatst door Юлія Тимошенко op Dinsdag 29 september 2020

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо