Адміністрація США готова перевести в бойовий стан ядерну зброю, щоб натиснути на Росію в переговорах про досягнення нових домовленостей щодо скорочення стратегічних наступальних озброєнь. У Вашингтоні зауважують, що Москва навмисно затягує переговори.

Про це повідомляє Politico.

"Адміністрація Трампа попросила військових оцінити, наскільки швидко вони можуть зняти зі зберігання ядерну зброю та завантажити її на бомбардувальники й підводні човни, якщо термін дії Договору про контроль над озброєннями з Росією все ж завершить свою дію в лютому", - йдеться у повідомленні.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Популярні статті зараз

Напівгола Настя Каменських в купальнику потрясла попою перед Потапом

В Україні перед Старим Новим роком зросли ціни на вина: Кабмін пояснив своє рішення

Пишні коржі на кефірі з начинкою: простий рецепт, з яким забудете про звичайний хліб

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Все новости

У США зауважують, що Росія розраховує на кращі умови для Москви, які запропонує адміністрація Джо Байдена в разі його перемоги на президентських виборах.

Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-ІІІ) між США і Росією набув чинності у лютому 2011 року. Його дія передбачена на десятирічний термін - до лютого 2021 року. Після цього сторони мають дійти згоди або продовжити чинні домовленості, або укласти нові.

Раніше спецпредставник президента США з контролю над озброєннями Маршалл Біллінгслі заявив, що американська сторона запропонувала Росії підготувати меморандум з озброєнь, який не вимагає ратифікації.

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо