Народний депутат Гео Лерос заявив, що нардеп "Слуги народу" Микола Тищенко та Денис Комарницький, якого Лерос вважає "смотрящим" у Києві, готують на нього напад.

Як передає Новинар, з посиланням на Українську правду, про це він повідомив під час засідання парламенту 30 вересня.

"Днями чесний офіцер СБУ передав мені майже 6 годин записів розмови пана Дениса Комарницького "смотрящего" за Києвом та пана Миколи Тищенка. У цій розмові вони відверто розповідають про те як Зеленський їх кришує, про те як кум Єрмака допомагає йому, а також вони обговорюють як здійснити напад на мене та ще одного народного депутата.

Популярні статті зараз

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Гаряча Даша Астаф'єва позбулася ліфчика, виваливши "кокоси": "Дозріла, викликайте пожежників"

Українців з 1 січня чекає нова система сплати податків: що зміниться

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Я прошу національну поліцію України сприймати мій виступ як офіційну заяву про злочин пана Комарницького, пана Тищенка та його кума Андрія Єрмака", - заявляє Гео Лерос.

Також слід зазначити, що він заявив, що з 1 жовтня почне публікувати записи, які йому передали нібито в СБУ.

Нардеп "Слуги народу" Олександр Качура у відповідь сказав, що Зеленський і Єрмак, дійсно, помилилися, коли включили Лероса до партійного списку. Він порадив Леросу звертатися напряму до правоохоронців і не працювати на політичних опонентів.

Зазначимо, що 26 червня журналісти Bihus.Info з посиланням на документи, надані нардепом Гео Леросом і на свої джерела, повідомили про те, що компанії, пов’язані з Денисом Комарницьким, в останні роки регулярно отримували в Києві великі підряди на будівництва та реконструкції від комунальних підприємств, а сам Комарницький тепер залучений в мерську кампанію «слуги народу» Миколи Тищенка.

Лерос передав журналістам Bihus.Info копії документів, які «могли перебувати на комп’ютері офісу так званого «смотрящего» за Києвом Дениса Комарницького», де в жовтні 2019 року силовики провели обшуки.

Нагадаємо, що "Слуга народу" Гео Лерос назвав Зеленського "порожнім місцем в історії".

Раніше ми повідомляли, що Гео Лероса після критики Зеленського виключили з фракції Слуга народу.

Також нагадаємо, що Фокіна хочуть замінити Тищенком у ТКГ по Донбасу.