МЗС України буде тепер називати білоруського лідера лише на ім'я Олександр Лукашенко. Українські дипломати більше не вважають його ні легітимним, ні президентом Білорусі.

Про це заявив на брифінгу Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Він пояснив, що Україна більше не буде називати Олександра Лукашенка із зазначенням посади «президент», тому що не вважає законним його перебування на цій посаді. Тепер в офіційних документах і заявах будуть використовуватися тільки його ім’я та прізвище.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

"Якщо ви питаєте про офіційну позицію, то офіційна позиція – це Олександр Лукашенко», – заявив міністр, пояснивши, що «Лукашенко вже, а опозиції ще бракує легітимності»: «Коли постало питання, з ким Україна – з кількома сотнями запрошених на так звану інавгурацію або з мільйонами з іншого боку зачинених дверей, вибір був очевидний. Україна з мільйонами тих, кого не покликали на це урочисте дійство за зачиненими дверима», – сказав Кулеба. Дмитро Кулеба

Популярні статті зараз

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Настя Івлєєва заговорила про зайві кілограми: "Доводилося налягати на булочки і солодке"

Катерина Кухар розповіла, хто її заряджає: "Вони, як батарейки ..."

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Що стосується санкцій, то Україна буде очікувати рішення Євросоюзу, однак при їх запровадженні буде керуватися своїми національними інтересами, вказав міністр.

Раніше ми повідомляли, що Україна заморозила всі контакти з Білоруссю - Кулеба

Нагадаємо також, у Білорусі, ймовірно, викрали соратницю Тихановської Марію Колесникову