Президент України Володимир Зеленський прокоментував заяву нардепа від Слуги народу Людмили Марченко щодо надання військової допомоги Азербайджану. за словами глави держави, питання допомоги одній зі сторін конфлікту у Нагірному Карабасі не може навіть підніматися.

"Ми закликаємо до діалогу Вірменію та Азербайджан для деескалації конфлікту. Що стосується відносини з Азербайджаном, то вони в останні рік-два дійсно особливі, дуже потужні в економічному та геополітичному напрямках", – визнав Зеленський. Володимир Зеленський

Зеленський також наголосив, що Україна підтримує територіальну цілісність Азербайджану, адже так само робить Баку, якщо згадати Крим та Донбас. За його словами, подібні конфлікти не можна називати замороженими, оскільки цей стан не може бути постійним.

Володимир Зеленський, фото: кадр з відео
Володимир Зеленський, фото: кадр з відео

"Вони можуть бути замороженими на певний час. Що буде потім, неважливо, чи диверсія, чи провокація, але це все ж таки буде вибух, навіть якщо пройшло 30 років після того, як була війна в тому чи іншому місці на нашій планеті. Тому треба вирішувати питання швидко", – підсумував Зеленський. Володимир Зеленський

Популярні статті зараз

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

Раніше в ефірі одного з телеканалів, коментуючи конфлікт між Вірменією і Азербайджаном, нардеп від Слуги народу Людмила Марченко заявила про нібито готовність України надати військову допомогу Азербайджану в разі виникнення такої необхідності.

Своєю чергою МЗС, МВС і самій фракції заявили, що це особиста думка народного депутата, і вона не має нічого спільного з офіційною позицією України.

Президент України спілкується з представниками ЗМІ Буковини.

Президент України спілкується з представниками ЗМІ Буковини.

Geplaatst door Офіс Президента України op Vrijdag 2 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"