Колишній депутат Верховної Ради від фракції "Опозиційний блок" Михайло Добкін зняв свою кандидатуру з виборів на посаду мера Харкова.

Як передає Новинар, про це Добкін повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Шановні харків'яни, дорогі друзі. Сьогодні зняв свою кандидатуру з виборів на користь Геннадія Кернеса. Він йде на поправку і бере участь у виборах мера. На цьому моя місія виконана. Бажаю перемоги на виборах йому і його блоку.  Завдання любити Харків і працювати для людей ніхто не відміняв. Адже це наше місто і нам тут жити", - написав Добкін.

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Популярні ліки, які можуть завдати шкоди: вони точно є у вашій аптечці

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

Все новости

Зазначимо, що він також побажав Геннадію Кернесу перемоги на виборах.

Remote file

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес вважає, що рішення Михайла Добкіна балотуватися в мери міста - це не дружній жест, а спроба використовувати чужий політичний капітал. 

"Я не сприймаю це як дружній жест, який нібито спрямований на передбачення політичних ризиків. Це не допомога, а спроба використовувати чужий політичний капітал, щоб посилитися самому, а не посилити мене під час виборчої кампанії. І виглядає дуже неблагородно. В останні роки ми навіть не вітаємо один одного з днем народження. І не засмучуємо один одного дружбою", - повідомив Геннадій Кернес, через своїх родичів.

Нагадаємо, що 14 вересня мера Харкова Геннадія Кернеса госпіталізували у лікарню. У нього підтвердили Covid-19 та двостороннє запалення легень.

16 вересня Кернеса літаком доставили з Харкова до Берліна у клініку Шаріте, де він проходить лікування у реанімаційному відділенні.

Раніше ми повідомляли, що Кернес і Добкін зареєстровані кандидатами у мери Харкова.