Президент України Володимир Зеленський вважає, що без діалогу з Росією війну на Донбасі не зупинити, а без прямих переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним не вдасться вирішити і питання повернення ув’язнених українських патріотів.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю виданню "Politico Europe" 3 жовтня. Розмову опубліковано й на сайті Офісу президента.

"Я вважаю, що повернення наших полонених, – а на сьогодні їх 140 (повернуто – ред.), – цього б ніколи не відбулося, якби у нас не було діалогу з президентом Путіним. Тільки в Нормандському форматі – це не спрацьовує, цього не вистачає. У нас є питання, які не розглядалися в Нормандському форматі. Це питання повернення наших моряків, гуманітарних складнощів у кримчан, які перебувають у полоні, багато з них – за ґратами. Такі питання треба вирішувати з президентом Росії".  Володимир Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

На зауваження про те, що люди в Україні хочуть, щоб президент зупинив війну, але коли чують, що влада починає говорити з Росією, то вважають Зеленського "зрадником", український лідер відповів, що без діалогу миру не буде. 

"Я б розставив тут дуже правильно крапки: у якому сенсі не хоче говорити президент України з президентом Росії, і хто саме поширює інформацію у ЗМІ про те, що Україна не повинна говорити з Росією. Я впевнений, що ми ніколи не зупинимо війну, якщо не будемо говорити з Росією. Окремий кейс – це підтримка наших західних партнерів. Але якщо ми не будемо говорити з президентом Путіним, ми не зможемо повністю відновити Україну, повернути всі наші території. На жаль, ЗМІ роблять все, щоб зірвати будь-які можливості діалогу. Навіть у межах "Нормандії" чи Мінського процесу. Це стосується саме тих медіа, які належать чи великим фінансовим структурам, чи політикам, які були у владі до мене та обіймали найвищі посади. У них у всіх є медіа. Вони їм належать – на превеликий жаль. Хоча ми ніколи не здаємося і вважаємо, що в будь-якому разі в питанні припинення війни ми будемо рухатися вперед і розмовлятимемо і з партнерами, і з Росією для того, щоб повернути людей і території", - сказав Зеленський. Володимир Зеленський

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"