Якби вибори до Верховної ради відбулися на початку жовтня 2020 року, то до парламенту пройшли б чотири партії. Найвищі шанси подолати 5%-й бар'єр мають "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" і "Батьківщина".

Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг".

Перше місце і результат 25,9% голосів у "Слуги народу", "Опозиційна платформа - За життя" займає друге місце. Партію готові підтримати 22% респондентів серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором. У "Європейської солідарності" - 14,2%, у "Батьківщини" - 9,5%. Інші партії не мають шансів отримати представництво в парламенті.

Вибори в Україні
Вибори в Україні

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

"Повинні приборкати пандемію": в Україні запровадять автоматичні штрафи за порушення самоізоляції

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Все новости

Опитування проводилося 20-29 вересня 2020 року. Було опитано 3 014 респондентів, що проживають у різних регіонах України, крім анексованого Криму та непідконтрольних територій Донбасу. Використовувався метод індивідуального інтерв'ю. Похибка вибірки 1,1-1,9%.

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вони відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"