Віктор Медведчук привітав російських вчених з успіхом у створенні першої в світі вакцини проти COVID - 19 і обговорив можливість її поставки в Україну з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про цю інформацію повідомляє Новинар, з посиланням на дані порталу Українці.

"Вітаю вас з тим, що Росія стала першою країною, яка створила вакцину «Супутник V». Знаю, що на підході реєстрація та іншої вакцини. Російська Федерація в черговий раз продемонструвала свої можливості і наукові досягнення", - звернувся Віктор Медведчук до російського президента.

Згідно зі словами прокремлівського політика, як і громадяни інших держав, українці потребують вакцинації проти COVID-19.

Популярні статті зараз

Горбунов зробив пропозицію Тіні Кароль у прямому ефірі шоу "Танці з зірками": "А як же Катя Осадча?"

Чехія запровадила нічну комендантську годину: "Ми повинні"

Стрімке поширення Covid-19 прогнозує київський лікар: в геометричній прогресії

Відомого співака більше не почують: Олег Винник зробив сумну заяву для фанатів - "Через коронавірус..."

Все новости

«Це найнадійніший засіб захисту. І я просив би вас розглянути можливість, щоб ця вакцина потрапила, в тому числі і в Україну. Щоб українські громадяни були захищені від цього страшного захворювання, - попросив він в ході зустрічі з Володимиром Путіним. - Незважаючи на кризові відносини, які існують між нашими країнами, я хотів би, щоб ви, Володимир Володимирович, розглянули таку можливість в майбутньому».

У той же час багато українців впевнені, що випробування вакцини Медведчуком - простий фарс. Насправді, він не вводив собі російську вакцину, яка на даному етапі зовсім Е вважається життєздатною. 

Оксана Марченко та Віктор Медведчук

У той же час багато хто відзначає, що Віктор Медведчук хоче створити з нашої країни майданчик для випробування російської потенційно небезпечної вакцини, ефективність якої взагалі нічим і ніяк не доведена. 

Путіну то все одно-будуть українці набувати імунітету або вмирати. Втім, подібну пропозицію отримали і білоруси, на яких кремлеській владі так само плювати. Олександр Лукашенко, який з початком протестів став ще більш залежним від Володимира Путіна вже дав згоду перетворити свою країну на випробувальний полігон для жебраків російських вчених. 

Це в майбутньому може допомогти дійсно перетворити те щось, чим зараз вважається вакцина, в справжню вакцину. Правда, залишається тільки здогадуватися, скільки людей на цьому шляху вона вб'є або покалічить.  

Remote file

За словами президента-агресора, така можливість дійсно існує.

"Якщо ми з Білоруссю почали цю роботу, то можемо так само працювати і з Україною. Однак потрібно щоб офіційна влада України відповідним чином сформулювала свої запити, свої потреби, - зазначив Володимир Путін. - Ми до цієї роботи готові, незважаючи ні на які політичні складнощі. Це питання гуманітарного характеру, Питання охорони здоров'я, турботи про людей".

У свою чергу Медведчук заявив, що ефективність і безпеку вищевказаної вакцини перевірив особисто на собі і членах своєї сім'ї - ні з побічними явищами, ні з тимчасовим нездужанням ніхто з них не зіткнувся.

"Вакцинувався я, дружина Оксана, наш син Богдан. Дуже легко перенесли. Для фізичного стану просто непомітно, - поділився він. - А аналізи крові підтвердили, що є антитіла в достатній кількості, і у мене, і дружини, і у сина"

Нагадаємо, що ексміністр попередив про можливу ескалацію з боку Путіна не лише на Донбасі: "не хочу нікого лякати, але..."

Раніше ми повідомляли, що РФ постачатиме вакцину від коронавірусу до Білорусі.