Причиною різкого зростання в Україні заражень коронавірусною інфекцією стала безпорадність і непрофесіоналізм влади, що залишила людей з хворобою один на один. 

Як передає Новинар, про це 5 вересня, в прямому ефірі ток-шоу «Свобода слова» на ICTV заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Згідно з її словами, зараз не час з'ясовувати стосунки, замість цього потрібно об'єднувати ресурси, залучати фахівців і створювати єдиний національний штаб, який взяв би на себе координацію дій державних органів і місцевого самоврядування.

Популярні статті зараз

Тільки в одній області буде сухо: дощі та грози нещадно заллють Україну, прогноз погоди на 18 вересня

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

22 500 доктору і 14 500 медсестрі: Мінфін розповів, як зростатимуть зарплати медиків

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

Окремо політик вважає, що це вже завдання вже не окремих міністерств або відомств – відповідальність повинен взяти на себе президент.

"Нам зараз потрібна узагальнена система управління країною, яку за своїми повноваженнями може здійснити тільки президент на базі Національного штабу. І діяти треба негайно!", - підкреслила лідер партії.

При цьому, Юлія Тимошенко нагадала, що її команда вже пропонувала системну стратегію дій ще тоді, коли пандемія тільки починалася, – стратегію, яка базується на досвіді її уряду, який також зіткнувся із загрозою епідемії.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко "воскресла" після хвороби і одразу зібрала нараду: "Повертаюсь".

Раніше ми повідомляли, що Юлія Тимошенко, яка нещодавно перехворіла на коронавірус, вперше виступила у Верховній Раді.

Також нагадаємо, що Тимошенко заявила про перевірку витрат на армію після аварії АН-26: "На літаки не вистачило".