Під час саміту Україна–ЄС у Брюсселі було досягнуто домовленостей та підписано угоди на загальну суму €390 млн. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

"Україна за останній рік досягла великих успіхів в імплементації Угоди про асоціацію. Так вчора під час 22-го Саміту Україна — ЄС зазначив Президент Європейської ради Шарль Мішель. За участі Президента України Володимира Зеленського та представників Уряду в Брюсселі були досягнуті нові домовленості та підписані важливі угоди на загальну суму 390 млн євро." Денис Шмигаль

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Серед них - угоди з Європейським союзом про допомогу в кліматичній сфері, подолання наслідків пандемії COVID-19 і російської агресії, енергоефективності, модернізації "Укрпошти".

"Крім того, були окреслені подальші кроки активної співпраці та взаємодії між Україною та ЄС. Серед них і якнайшвидше підписання Угоди про Спільний авіаційний простір, і "промисловий безвіз", і загальна оцінка в 2021 році досягнень України цілей Угоди про асоціацію, що є відправною точкою до її наступного оновлення", - додав Шмигаль Денис Шмигаль

Популярні статті зараз

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Все новости

Скріншот: facebook.com/dshmyhal/
Скріншот: facebook.com/dshmyhal/

Україна за останній рік досягла великих успіхів в імплементації Угоди про асоціацію. Так вчора під час 22-го Саміту...

Geplaatst door Денис Шмигаль op Dinsdag 6 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"