Глава держави Володимир Зеленський заявив про те, що безвізовому режиму з ЄС на даний момент абсолютно нічого не загрожує. Він також запевнив, що наша країна робить все для збереження безвізового режиму.

Як передає Новинар, згідно з інформацією прес-служби Офісу президента, про це президент заявив на саміті Україна - ЄС  у вівторок, 6 жовтня.

"Також партнери з ЄС запевнили, в безвізу з ЄС нічого не загрожує і Україна виконує всі критерії і як тільки дозволить епідеміологічна ситуація, українці знову зможуть планувати свої поїздки в Європу", - сказав Зеленський.

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Коли зникають антитіла до Covid-19: вчені провели експеримент і дуже здивувалися

Все новости

Зазначимо, що 6 жовтня заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук заявила, що громадянам України не загрожує скасування безвізового режиму з Євросоюзом. Лист європейських депутатів голові фракції Слуга народу Давиду Арахамії про скасування права вільного в'їзду в Європу окремим політикам і чиновникам позбавлений конкретики і відображає їх особисту точку зору.

Нагадаємо, що 5 жовтня троє впливових депутатів Європарламенту-Міхаель Галер, Віола фон Крамер і Раса Юкнявічене – написали голові фракції Слуга народу Давиду Арахамії лист про те, що існує ризик втрати Україною безвізу з Євросоюзом. Також вони вказали, що Брюссель має право відмовляти в безвізових поїздках деяким олігархам і політикам, які зловживають своїм правом на вільний перетин європейських кордонів.

Україні не загрожує скасування безвізового режиму з Європейським Союзом, заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. А позиції Києва і Брюсселя в боротьбі з корупцією тотожні.

Нагадаємо, що Олена Зеленська похвалилася фото з Кейт Міддлтон і принцом Вільямом.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський прокоментував закінчення війни на Донбасі: "це не спрацьовує, цього не вистачає".

Також нагадаємо, що Зеленський прокоментував вплив на протестуючих: "Є бажання повернути назад Радянський Союз".