Президент Володимир Зеленський під час другого дня офіційного візиту до Великої Британії підписав "історичну" угоду з прем'єром Борисом Джонсоном. За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, йдеться про угоду про вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією.

Україна стала першою країною, з якою Британія підписала такий документ після Брекзиту, пише BBC. Міністр також високо оцінив підтримку Британії у протистоянні між Україною та Росією.

Володимир Зеленський у Лондоні, фото: president.gov.ua
Володимир Зеленський у Лондоні, фото: president.gov.ua

"Тепла і щира розмова. Харизматичний дуже Борис Джонсон, харизматичний Володимир Зеленський. Одразу встановили живий, щирий зв'язок, взаєморозуміння, дуже гарно поговорили про дуже конкретні речі... Британці - це ті острів'яни, які завжди з 2014 року називають речі своїми іменами, особливо якщо йдеться про російську агресію. З ними, чесно скажу, приємно мати справу.", - повідомив Кулеба у своєму відеозверненні. Дмитро Кулеба

Другий день у Британії Зеленський розпочав з відвідин Музею Вінстона Черчилля - знаменитого прем'єра Великої Британії, який керував країною в роки Другої світової війни. Сам міністр також зізнався, що музей справив на нього враження.

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Дружина Дзідзьо розповіла, як спізнилася на власне весілля: "Збирала листя і шишки"

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Все новости

"День ми розпочали сьогодні у воєнній кімнаті Черчилля - в офісі з якого Вінстон Черчилль керував війною. Війною, в якій переміг. Переміг того, кого, здавалося, неможливо було перемогти. Президенту ми запропонували посидіти в кріслі Черчилля і оглянути його кімнати. І ми там набралися дуже важливого позитивного духу для перемоги. У мене була одна спокуса, там на столі біля крісла Черчилля досі лежить сигара… Хотілося викурити переможну сигару за перемогу України у війні з Росією. Перемога обов'язково буде, особливо завдяки таким друзям, як британці.", - розповів про деталі візиту Кулеба. Дмитро Кулеба

Володимир Зеленський у Лондоні, фото: president.gov.ua
Володимир Зеленський у Лондоні, фото: president.gov.ua

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"