Замість колишнього народного депутата від фракції "Голос" Святослава Вакарчука до Верховної Ради зайде Андрій Шараскін. Центральна виборча комісія повинна винести постанові про визнання його обраним.

Про це йдеться в повідомленні партії "Голос" в Facebook.

Андрій Шараскін (позивний «Богема») — доброволець, науковець, режисер та актор. Зараз він очікує на постанову ЦВК про визнання обраним, щоб подати документи і стати народним депутатом. З початку серпня 2014 до січня 2016 року учасник російсько-української війни. З 2016 року був заступником командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. У 2019 році став головою Координаційної ради добровольців та волонтерів Національного Форуму «Трансформація України». За участь у захисті Донецького аеропорту отримав орден «За мужність» III ступеня та відзнаку Президента України — медаль «Учасник антитерористичної операції». Також має відзнаку Міністра оборони «Знак пошани». Голос

Андрій Шараскін (позивний «Богема») — доброволець, науковець, режисер та актор. Зараз він очікує на постанову ЦВК про...

Geplaatst door Голос op Donderdag 8 oktober 2020

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Все новости

Повідомляється, що Шараскін (позивний "Богема") є українським добровольцем, вченим, режисером і актором. З початку серпня 2014 року до січня 2016 року брав участь в АТО на Донбасі, з 2016 року був заступником командувача "Української добровольчої армії" з суспільно-політичних питань.

У 2019 році очолив Координаційну раду добровольців та волонтерів Національного форуму "Трансформація України". За участь у захисті Донецького аеропорту отримав орден" За мужність "III ступеня та медаль"учасник антитерористичної операції". Також має відзнаку Міністра оборони"Знак Пошани".

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"