У Центральній виборчій комісії рекомендують виборцям іти на дільницю з паспортом у вигляді книжечки або ІD-картки, оскільки дільничні комісії не мають технічних пристроїв, щоб перевірити паспорт у додатку "Дія".

Про це повідомила секретарка ЦВК Олена Гатаулліна

"Рекомендую всім виборцям йти на дільницю з паспортом у вигляді книжечки або ID-картки. Адже пред'явити паспорт для отримання бюлетеня в додатку “Дія” можна буде лише за умови наявності у ДВК технічних пристроїв, за допомогою яких можна перевірити такий паспорт, станом на зараз у ДВК таких пристроїв немає", – наголосила вона. Олена Гатаулліна

Вибори в Україні, фото: кадр з відео
Вибори в Україні, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Дружина Дзідзьо розповіла, як спізнилася на власне весілля: "Збирала листя і шишки"

Потап потонув в обіймах білявки, про Каменських і не згадав: "Приємна..."

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Все новости

Секретарка ЦВК попередила, що для видачі бюлетеня виборцю член ДВК повинен встановити особу, а для цього виборцю доведеться зняти маску. Вона додала, що відсутність у паспорті фото, вклеєного в 25 або 45 років, не є підставою для відмови у видачі бюлетеня.

За словами секретарки ЦВК при перевірці паспорта члену ДВК не потрібно перевіряти сторінку з місцем реєстрації, адже виборча адреса не завжди збігається з місцем реєстрації. Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

🟦 Для видачі бюлетеня виборцю члену ДВК потрібно встановити особу, а для цього виборцю доведеться зняти маску; 🟦 При...

Geplaatst door Lena Gataullina op Zondag 11 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."