Президент Володимир Зеленський хотів би, щоб Україна була повноправним членом Європейського Союзу та мала однаковий статус з іншими країнами-членам ЄС.

Як передає Новинар, про цю інформарцію повідомляє Офіс президента, цитуючи інтерв’ю Зеленського та президента Польщі Анджея Дуди.

"Для мене найголовніше, щоб Україна не тільки була членом ЄС, для мене важливо, щоб Україна була рівноправним членом. Я хочу, щоб Україну запрошували в ЄС. Ми хочемо бути за цим столом перемовин і цінностей на однаковому рівні і з однаковим статусом", - заявив президент Зеленський.

Популярні статті зараз

"Антирекорд щодня": в Україні черговий високий показник випадків Covid-19 - "Наближаємось до лоукдауну"

У світі спалах невідомої хвороби: людей з ніг до голови покрило струпами

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ

Все новости

Також, президент зазначив, що Україна робить все можливе, щоб бути рівноправними партнерами. 

Зеленський вкотре заявив, що українці – "ментально європейці". Окрім того, президент згадав важливість виконання конкретних умов для набуття членства в Європейському Союзі. 

"Політики – і українські, і європейські – кажуть, що шлях до ЄС – це шлях з двостороннім рухом, один одному назустріч. Але ніхто не каже, що на цій дорозі багато смуг: багато чого повинна зробити країна, аби стати членом ЄС. Це і незалежна антикорупційна політика, і привабливий інвестиційний клімат, і, до речі, інфраструктура, яку ми активно будуємо", – додав президент. 

Нагадаємо, що Зеленський закликав прийти на вибори. Президент анонсував п’ять важливих запитань, відповіді на які повинен дати кожен українець.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський під час свого візиту до Великої Британії дав інтерв'ю журналістові BBC.

Також нагадаємо, що Зеленський прокоментував падіння рейтингу: "Мені не все одно".