Закон про референдум у другому читанні і в цілому парламент може прийняти вже у листопаді. Про це розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна".

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що наразі законопроєкт готується до другого читання.

"Я думаю, що найближчим часом, навіть в листопаді... Він один з пріоритетних... Щойно він буде готовий, будемо розглядати", – сказав Разумков. Дмитро Разумков

Дмитро Разумков, фото: кадр з відео
Дмитро Разумков, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Все новости

Президент України Володимир Зеленський подав його до парламенту 9 червня. Раніше повідомлялося, що Верховна Рада 18 червня прийняла в першому читанні президентський законопроєкт №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум.

Документ підтримали 252 народних депутати. Очільник держави вважає, що нинішнє законодавство призводить до обмеження народовладдя та реалізації конституційного права громадян брати участь в управлінні державними справами, висловлювати свою волю на всеукраїнському референдумі. Цю прогалину він хоче заповнити в Основному законі.

Раніше ми повідомляли, що Порошенко після Covid-19 знову у строю і вимагає звіт Кабміну: "Президент та Уряд такі безпорадні"

Нагадаємо також, МОЗ хоче продовжити карантин до 31 грудня