Відомий педіатр Євген Комаровський, який голосував у другому турі виборів президента України за Володимира Зеленського, заявив про своє розчарування тим, що відбувається в країні. Щобільше, для опису ситуації медик використав означення "агонія".

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Гордон". 

Комаровський заявив, що найбільше розчарування викликає оточення Зеленського. Не вказуючи конкретних прізвищ, він охарактеризував президентське оточення як людей "без освіти, без інтелекту, які взагалі нічого не розуміють в елементарному".

Євген Комаровський, фото: кадр з відео
Євген Комаровський, фото: кадр з відео

"У мене зараз весь час відчуття агонії. Агонії держави! Коли реально круті люди, професіонали на хрін нікому не потрібні, а якась шантрапа бігає навколо президента" Євген Комаровський

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Популярні ліки, які можуть завдати шкоди: вони точно є у вашій аптечці

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Все новости

Для прикладу він навів сторінку Володимира Зеленського в Instagram, де люди, що ведуть її, дозволяють собі розміщувати фото президента "з розрізаною навпіл головою":

"Це називається професіоналізм! Поза всяким сумнівом, важко знайти фахівця в міжнародних відносинах, але знайти фахівця, який розбирається в Instagram, простіше". Євген Комаровський

Євген Комаровський сказав, що "дуже любить Володимира Олександровича", але вважає, що у нього "ні фіга не вийде". Зокрема, медик вважає, що на даному етапі слід "протягнути скорочення Ради" і "розігнати все, що можна розігнати".

"Ситуація складна. Тому що тобі весь час треба приймати дуже жорсткі рішення і не можна нікому вірити. Нікому!» - заявив він. За його словами, зараз Зеленському потрібно "зібратися і щосили підготувати ґрунт для того, щоб наступник не міг повторити ті ж помилки". Євген Комаровський

Раніше ми повідомляли, що Порошенко після Covid-19 знову у строю і вимагає звіт Кабміну: "Президент та Уряд такі безпорадні"

Нагадаємо також, МОЗ хоче продовжити карантин до 31 грудня