Понад 30% українців хочуть продати свій голос на виборах через тотальну бідність. Про це заявив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Більше 30% українців хочуть продати свій голос на виборах. Це страшна цифра. Причина - тотальна бідність. За ту нещасну 1000 грн хочуть побалувати діточок, купити ліки.", - написав він. Олег Ляшко

Олег Ляшко, фото: facebook.com/O.Liashko
Олег Ляшко, фото: facebook.com/O.Liashko

Олег Ляшко наголосив, що ніколи не вдасться змінити країну, якщо українці будуть продавати своє право обирати собі чесну владу. Він пообіцяв повернутися до парламенту і добитися нових поставлених цілей.

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Все новости

"Але ми ніколи не змінимо країну, якщо будемо продавати своє право обирати собі чесну владу. Я повернуся до парламенту, доб'юся повернення виплат матерям-одиначкам, збільшення допомоги при народженні дитини, розширення програми "Доступні ліки". Щоб люди не змушені були продавати ні голос, ні совість." Олег Ляшко

Фото: facebook.com/O.Liashko
Фото: facebook.com/O.Liashko

Більше 30% українців хочуть продати свій голос на виборах. Це страшна цифра. Причина - тотальна бідність. За ту нещасну 1000 грн хочуть побалувати діточок, купити ліки. Але ми ніколи не змінимо країну, якщо будемо продавати своє право обирати собі чесну владу. Я повернуся до парламенту, доб'юся повернення виплат матерям-одиначкам, збільшення допомоги при народженні дитини, розширення програми "Доступні ліки". Щоб люди не змушені були продавати ні голос, ні совість.

Geplaatst door Олег Ляшко op Maandag 12 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що Порошенко після Covid-19 знову у строю і вимагає звіт Кабміну: "Президент та Уряд такі безпорадні"

Нагадаємо також, МОЗ хоче продовжити карантин до 31 грудня